| GEORGY_4531 a întrebat:

la scoala am o sceneta pentru 1 decembrie, si imi trebuie costum national specific regiunii care sunt.eu sunt transilvania imi trebuie costum specific transilvaniei.de unde il pot lua? nu vreau sa il cumpar ac am auzit ca, costa foarte multt as vrea sa il inchitieaz daca se poatehappy fundita pentru cine imi spune cel m-ai sigur raspuns:X

3 răspunsuri:
| GEORGY_4531 explică:

Ce teatru?

| alexuts28 a răspuns (pentru GEORGY_4531):

Ce teatru ai tu prin oras, sau prin zona, mai poti intreba si la o fabrica de confectii.

| Diana202 a răspuns:

Incearca sa il inchiriezi de la teatru (eu asa am facut).