| IngerPazitorr a întrebat:

Care e diferenta dintre "a place" si "a iubi"? (parerea voastra)

tongue :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A placea e o simpla placere happy dar in schim a iubi e cel mai frumos lucru care ti se poate intampla vreodata e un sentiment unic mai ales cand iubesti cu adevarat

5 răspunsuri:
| Feeltheflow15 a răspuns:

A iubi inseamna a accepta pe cineva cu toate defectele si cu toate astea sa inchizi ochii cand greseste dar cand placi pe cineva doar il simpatizezi sau iti place o anumita chestie la acea persoana asta nu inseamna ca poti sa iti asumi vreun risc pentru persoana respectiva

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

A place inseamna sa il pupi sa ii faci complimente si a iubi sa faci sex

| Bubbico a răspuns:

A place vine din creier :*, a iubi vine din inima :X...

| anamariafrumoasa30 a răspuns:

A place inseamna ca iti place felul lui de a fi iar a iubi atunci cand ai fluturi in stomac si simti ceva diferit pentru el.Parerea mea!

| IngerPazitorr explică (pentru anamariafrumoasa30):

Iti dau funda la 6:35 daca nu mai e un raspuns la fel de bun ca si al tau :*