| KidDu` a întrebat:

Care sunt avantajele daca esti expert TPU? Dar dezavantaje sunt big grin?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Avantajele sunt majore, te poţi lăuda la toţi prietenii, dar dezavantajele sunt pe măsură, vezi blog-ul. rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Aprecierea este un avantaj, indiferent daca esti sau nu expert. Dezavantajele nu ar trebui sa existe pe site.

Shin
| Shin a răspuns:

Daca esti baiat, chenarul portocaliu te face irezistibil laughing Vis-a-vis la ce a spus BRO tongue
Numai bine, Shin.

| Rhea_4742 a răspuns (pentru Shin):

Nu pot sa ma abtin, deci recunosti k esti irezistibil, Shin! trebuie sa te cunosc, toata lumea ar vrea sa cunoasca un expert, vad ca ai innebunit fetele pe aici. pun pariu k ai ochii verzi, I hope I'm still your favourite person.

| NumePublicExistent a răspuns:

Avantaje? Proabil ca esti mai cunoscut.

Dezavantaje? Odata ce te cunosc multi apare invidia si apoi certurile in care esti implicat fara sa vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista avantaje si dezavantaje.Aici lumea se ajuta raspunzand la intrebari.