| Bosanabb a întrebat:

Salut tuturor! Am o mica problema! Sunt o fire perfecționistă din pacate sau din fericire! In cazul băieților imi plac baietii gen ca Brad Pitt! Mai toti băieților le dau cu flit si mi e frica sa nu raman singura. voi ce parere aveti? App ma ridic la standardele cerute dupa părerea mea.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gresesti foarte mult si ai sa ramai fata batrana. Brad Pitt este unul singur pe lumea asta.Deci nu va mai fi altul ca el. Mai lasa din mandrie catusi de putin.

| FaraNume1245 a răspuns:

Ai o parere prea buna despre tine. Mai lasa din ego.
Meriti sa ramai singura, daca tuturor le dai cu flit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca iti sti viitorul de pe acum. O sa mori singura. Dupa parerea ta? O da. Ce persoana isi spune crudul adevar in fata. Toti se vad mari oameni de stiinta, mari filozofi, mari destepti si culmea ca nici 0.1% din astia nu sunt ceea ce spun ca sunt.

| 4StarLight a răspuns:

Când te vei îndrăgosti ultimul lucru de care îţi va păsa este dacă arată sau nu ca Brad Pitt! laughing Stai liniștită, toate fetele avem în cap modelul băiatului ideal care oricum se va șterge cu timpul!
Perfecţionistă sunt și eu, am o groază de pretenţii în orice domeniu, dar niciodată nu m-am gândit că voi fi singură. Ştiu că există cineva pentru fiecare și mai ales am 15 ani și am o viaţă înainte! Oamenii se căsătoresc și se îndrăgostesc și la 60 de ani, deci totul e posibil!
Le mai dădeam și eu cu flit băieţilor la un moment dat dar m-am mai potolit, dacă eşti în adolescenţă oricum te schimbi, nu rămâi aşa!
Nu rămâi singură, după cum vorbeşti tu despre tine pari super-simpatică! Cine ştie ce băieţi de plac acum și nu ştii tu?

| Creierash a răspuns:

Nu te plange ca baietii nu-s ca Brad Pitt daca nici tu nu esti vreo Shakira.