| TiTaNN a întrebat:

Ce parere aveti despre preotii ortodoxi care sau pocait?

Răspuns Câştigător
| bLu3 a răspuns:

Am o parere buna deoarece acestia au facut un lucru bun.

Am si eu o intrebarebig grinaca te pocaiesti inseamna ca ai ucis pe cineva, de ce va impotriviti asa de tare cand un om se intoarce la Domnul?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Si-au gresit vocatia mai bine ca au recunoscut chestia asta la timp decat sa devina niste pedofili sau viloatori sau profitori sau...

| foxi a răspuns:

Eroare de profesie si de credinta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarlatani oportunisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur nespus de mult ca lau gasit cu adevarat pe Dumnezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au facut uln lucru bun

| BloomOrlando a răspuns:

Daca s-a pocait de toate faptele rele pe care le-a facut, atunci a facut un lucru bun ca s-a pocait