| didii5 a întrebat:

Hey...ce parere aveti despre ce-i ortodoxi dar despre cei penticostali?

Dau funda!happy

3 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Pai ce pot spune,tot ce stiu este ca cei penticostali sunt mai credinciosi fata de ortodoxi,parerea mea,deoarece penticostalii nu au voie sa bea alccol si sa manace carne de porc, sunt putin musulmani parerea mea, ei nu se inchina la icoane, lui Iisus Hristos asa ii zic ortodoxii, dar penticostalii ii zic Isus Cristos.

| didii5 explică (pentru Giulia97Anna):

De ce sa nu poata manca carne de porclaughing)) asta nu am mai auzit-o pana acumlaughing))

| Giulia97Anna a răspuns (pentru didii5):

Hei,daca asa am auzit.Eu stau la sat si am cativa penticostali, dar totusi nu respecta aceste reguli deloc.