| Millanteria a întrebat:

Cine asteapta vara? Argumentati!
Eu personal o astept deoarece e distractie dom'le. Fara scoala(asta include si temele), si ma bucur ca nu trebuie sa ma mai trezesc dimineata, + distractie la strand, mare, munte, chiar si in alte tari.Eu, ce sa mai zic, abia astept!

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Eu am asteptat-o (pentru ca deja e vara dom'le) big grin fiindca pot dormi cat vreau si sa ma culc la ce ora vreau, sa nu fac temele, adica sa nu le am! vreau foarte foarte tare la tabara, la mare, sa ies seara cu rolele, sa ascult muzica, si am o gramada de timp pentru tot ce vreau sa fac! happy super

5 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

Si eu abia astept sa fac tot ce sa mai zis mai sus dar pe mine ma intristeaza gandul ca termin clasa 8 a ...si examene...o sa imi fie dor de colegi.

| Yumitsu a răspuns:

Deja e vara laughing Ce sa zic, am asteptat-o si eu foarte mult, dar acum imi pare oarecum rau pentru ca n-o sa ne intalnim atat de des cu colegii...Mie mi se face pofta sa fac temele uneori, cand ma plictisesc. Vara, are si ea neajunsurile ei.
P.S. Ca sa fii sanatos bea multa apa big grin

| OanaVlad a răspuns:

O astept cu bratele deschise tongue Ar fi o ocazie sa am mai mult timp sa stau in natura, cu prietenii si cel mai important lucru: o sa am timp sa fac curat in imprejurimi... ( in "cosurile de gunoi" adica strada ) si sa hranesc animalutele de pe strazi happy

| albastrualb77 a răspuns:

Pai, eu cred ca ai argumentat tot si eu de-abia astept...

| JohnnyBi a răspuns:

Am de renovat apartamentul primit de la parinti. distractie cu prietenii care vor sa ma ajute. dupa munca, niste sala, strand, clubararaie. vine sighisoara medieval fest abia astept. o sa iasa show si la paintball. si dupa toate astea vine sesiunea de restante si incepe alt an scolar >