| UninspiredName a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste carti horror interesante, care merita citite, va rog?

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Casa tunetului de Dean R. Koontz

7 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

In general poti sa citestio cartile scrise de Stephen King.
Merita

Aici ai si lista cu cartile lui:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Stephen_King

| 985436982 a răspuns:

Cartile scrise de John Saul sunt foarte calumea.

| RedLove a răspuns:

Poi ai putea citi primele 6 volume din Jurnalele Vampirilor : Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea, Caderea noptii, Sufletul-Umbra
Twilight : Amurg, New Moon, Eclipsa
si micul vampir love struck Ma bucur ca team putut ajuta kiss fundita?batting eyelashes

| Mikezilla a răspuns (pentru RedLove):

Jurnalele Vampirilor si Twilight nu sunt nici macar aproape de horror.

| Mikezilla a răspuns (pentru RedLove):

Eu momentan citesc Umbra de John Saul, foarte calumea dupa mine, a fost dragoste la primul cuvant intre mine si carte. Dar daca vrei ceva de-a dreptul horror, Stephen King.

| dermetzgermeister a răspuns:

Citeste romane de Stephen King.

| kiddo_2170 a răspuns:

Stephen King, clar.