| elenababy a întrebat:

Cum este mai bine oare? O femeie la prima intalnire cu un barbat cunoscut pe net ar trebui sa accepte sa vina el sa o ia cu masina sau sa mearga ea la locul de intalnire cu masina ei (daca are) sau cu un taxi? Asta in conditiile in care nu au vorbit decat putin pe mess si la telefon deloc.

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cel mai corect,(dat fiind ca nu se stiu, si e prima intalnire)E sa se intalneasca intr-un loc public(o cafenea sau o carciuma un bar etc.)Si aici va ve-ti cunoaste! Dupa cum decurg lucrurile, vedeti ce aveti de facut.

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Pai o fi vreo doamna de trebuie s-o iei din fata portii?raised eyebrows Cred ca isi poate deplasa si ea fizicul pana la locul de intalnire, poate de la a 2 a intalnire sa te duci tu s-o iei.happy Asa ar fi frumos.Parerea mea.big grin

| elenababy explică (pentru ღBrokenツAngeℓღ):

laughing Nu-i vorba ca ar fi o doamna insa unii barbati asa prefera in ziua de azi, ca de la prima intalnire sa vina sa te ia cu masina si eventual sa va si plimbati cu ea. O sa vezi cand mai cresti cum ewinking

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns (pentru elenababy):

Lool nu am 4 ani.winking ca sa fie nevoie sa mai cresc.big grin Eu doar mi-am dat cu parerea frate, credeam ca intrebarea e pentru toata lumea, dar in fine.oh go on

| nousername2 a răspuns:

Doamna, doamna da no fi oloaga sa nu poata sa mearga pana la locul intalnirii.
poate dupa ce se termina intalnirea sa o duca acasa cu masina [ar fimult mai siroposlaughing]

| Angelique1 a răspuns:

Cel mai bine e sa va intalniti separat sau na daca vrei du-te tu la el cu masina. poate sa nu fie cum te asteptai si daca stie unde stai nu mai scapi de el.sunt fel de fel de obsedati care la prima vedere sunt painea lui Dumnezeu apoi isi arata adevarata fata.

| KamYkaZeeee a răspuns:

Sincer parerea mea e sa mergi cu un taxi sau cu masina personala... sa va intilniti intr-un loc public... e cel mai ok, pentru ca e prima intilnire nu il stii in realitale cum este ca persoana si nici nu stii ce poate sa aiba in cap happy X.o.X ai grija de tine!

| mariadelia a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa mearga cu masina ei (daca are). Astfel daca intalnirea nu merge bine poate pleca cand vrea ea.