| elenababy a întrebat:

Ce parere aveti? O femeie la prima intalnire cu un barbat cunoscut pe net ar trebui sa accepte sa vina el sa o ia cu masina sau sa mearga ea la locul de intalnire cu masina ei (daca are) sau cu un taxi? Asta in conditiile in care nu au vorbit decat putin pe mess si la telefon deloc.

4 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Asta "Dacă" bărbatul are maşină.

Răspuns utilizator avertizat
| gabytz18 a răspuns:

Eu cred ca la pria intalnire ar trebui sa vina insotita de cineva, chiar daca acel cineva este un barbat este mai bine. Poti da de oricine si nu stii ce intentii are sau ine e. Cred ca asta ar fi cea mai buna alegere pentru tine. Cand vb de elevi alta e situatia...

| ciupakabra a răspuns:

Eu cred ca depinde ce isi doreste femeea de la aceasta intilnire. daca vrea doar un contact sexual va merge cu el cu masina, dar daca va dori sa prelungeasca relatia pe mai departe foarte mici sanse sa fie privita serios de barbatul in cauza.Chiar daca toti barbatii si-ar dori sex la prima intilnire, foarte putini din ei vor dori sa continuie relatia pe viitor, deoarece lor le place sa se culce cu "femei usuratice" dar viata sa o traiasca linga o femeie cumsecade.
Eu as lege sa ne intalnim intr-un loc neutru pentru amindoi.