| Comandolider4all a întrebat:

Cum fac sa cuceresc o fata de 13 ani care este foarte frumoasa!

Răspuns Câştigător
| dia733 a răspuns:

Salut! eu te voi ajuta sa o cuceresti pe fata aia frumoasa de care zici tu.In primul rand incerci sa afli mai multe despre ea( vorbiti si voi despre ea cei mai place si va mai cunoasteti bine) dupaceea incepi sa mai stai cu ea s-o mai intrebi ce face si din astea daca nu mai ai idei o intrebi asa: Ce vrei sa-ti dau de 8 martie sau daca e ziua ei ce ai vrea sa ii aduci. Dupa aceea daca isi da seama incepi sa o faci sa rada ca sa schimbi subiectul si intr-o zi o intrebi
cand e libera ca sa va duceti undeva in parc sa va intalniti si sa vorbiti.Stiai ca cel mai important e sa faci pe o fata sa rada intr-un mod frumos nu prostesc? Ei bine asta e cel mai important sa stii asta.Si apoi incepi sai mai dai alte chestii de exemplu un trandafir, fetelor le plac trandafirii, si apoi o inviti la intalniri sa va intalniti intr-un parc, sau undeva si dupa aia pasul cu sarutarea.Dar sa nu faci intr-un moment prost faceti doar atunci cand vezi ca te place ca vorbeste numai cu tine fara sa vrei si mai multe( cand incepe sa stea mai mult cu tine) si sa va sarutati intr-un loc unde nimeni nu te vede adica colegii tai sau alt cineva care te cunoaste.

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Apar-o cand ii este greu, stai mai mult pe langa ea, fa-i ochi dulci.
Cam atat.
Bafta!

| Weider a răspuns:

Cu sinceritate si iubire.

| ThePokemon a răspuns:

Cumpărai o păpuşă barbie şi cere-o în căsătorie. Wtf?! Pe bune 13 ani? Las-o în pace pe fată să îsi vadă de şcoală! straight face