| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cum sa scap de frica de dentist?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te ca esti un robot care are nevoie de reparatii bucale si cum el nu simte nimic asa tu prinzi curaj.

| Sailor1 a răspuns (pentru mgtow):

laughing da-i funda lu Spetsnaz!

| Gagicaru a răspuns:

Cum scapi simplu nu te duci

| vali1985 a răspuns:

Gandeste-te ca esti intr-un loc preferat sau iti imaginezi o intamplare frumoasa cu tine, cu familia sau cu prietenii.
Bafta!

| ZOZOKid a răspuns:

Gandeste-te ca vei aveam de mii de ori mai mult de suferit daca nu te duci la dentist.

| beki13 a răspuns:

Mergi mai des

| killforfun19 a răspuns:

Wai si eu am av problema asta si cu greu am trecut peste m-am gandit ca daca nu ma duc acum peste ceva timp o sa ma dora ft tare si am scapat acum!

| acinorev a răspuns:

Te gandesti la lucruei frumoase, cum ar fi o intamplare haioasa, o vacanta cu familia, iti faci planuri - toate asatea, in timp ce esti pe scaunul dentistului. Amuza-te singura!
P.S.: Cand o sa-ti treaca, mama, ce-ai sa te mai amuzi! happy :p
Du-te la un dentist de copii.

| Elektro a răspuns:

Uhm. da ce face dentistu de tie frica? Te omoara? O sa te doar mai tare daca nu te duci...

| NuGasescUnNumeOriginal a răspuns:

Noua,oamenilor,adesea ne e frica de necunoscut.Te-ai intrebat vreodata de ce iti e frica de dentist? Cred ca nu.Tie nu-ti e frica de dentist, tie frica de faptul ca te va durea ce-ti va face.Nu poti decat sa strangi din dinti si sa astepti sa termine sau daca te vei spala calumea pe dinti nu te vei mai vedea cu dentistul la fel de des.E o provocare. Poti sa o treci si sa ai o dantura frumoasa sau poti sa stai cu o carie imensa in gura.E alegerea ta.Bafta love struck

| CleverAdvisor a răspuns:

Frica de dentist? REALLY? Grow up?

| Gagicaru a răspuns (pentru CleverAdvisor):

Frica de dentist e copil mic pe langa poza care seamana leit cu tine

| fl0ryn22 a răspuns:

Mergi la dentist laughing