| TheGrooveStreet a întrebat:

Daca as face 1000 de abdomene intr-o zi are acelasi efect (de slabit) daca as face 1000 de abdomene intr-o saptamana?

3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Rolul abdomenelor nu de a te ajuta sa slabesti...trebuie facute atunci cand vrei sa faci muschi (patratele) si oricum 1000 pe zi este foarte greu si iti vei supra antrena muschiul, poti face 1000 doar daca nu le faci corect... daca vrei sa slabesti tine regim si alearga, fa exercitii cardio nu abdomene.

| Humphrey a răspuns:

Normal ca nu, daca faci 1000 de abdomene pe zi are altfel de efect... depui mai mult efort happy. Fundita big grin?

| Issa_8382 a răspuns:

Daca faci 1000 pe zi intr-o luna apar patratelelelaughing