| Bizzle a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care isi scriu pe mana tot felul de chestii gen :initiale,citate, semne etc?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te referi la tatuaje sau scris aşa gen cu pixu? laughing)

| Bizzle explică (pentru Adry05):

Pix, marker laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Bizzle):

Păi şi eu fac asta puppy dog eyes. De exemplu acum am pe mâna dreapta scris cu pixul numele iubitului meu :3 Deci n-aş putea zice că am o părere proastă laughing)

| chitaramea a răspuns:

Nice

| donnie112 a răspuns:

Daca te referi la tatuaje, parerea mea e ca oamenii aia au o perspectiva, ca un citat i-a marcat sau ca sa-i arate dragostea fata de cineva printr-un tatuaj. daca te referi la pix, parerea mea e ca nu e vina lor si ca soarta a fost de vina...

| Buldog1 a răspuns:

Daca te referi la tatuaje mie i-mi plac si sunt si un mod bun de a arata mai puternic sau de a arata ca iubesti pe cineva dar daca te referi la scrisu cu pixu, creion etc... e o prostie daca ai peste 11 ani
Parerea mea

| Adry05 a răspuns (pentru Buldog1):

Eu am peste 11 ani şi încă fac asta! Nu văd care e suprema diferenţă între cele 2. Prefer să rescriu numele persoanei iubite de mai multe ori decât să-mi fac un tatuaj care să-mi amintească tot timpul de respectivul dacă se va întâmpla ceva cu relaţia respectivă.