| M a întrebat:

Heii TPU.
cum vi s. a parut aseara Romanii au talent?
Merita trupa aia AKIKAI sa intre in finala?
Adrian Tutu cum vi s-a parut?love struck
+ alte pareri despre emisiune sau despre editia de vineri si cine ati vrea sa castige
fundita.

Răspuns Câştigător
| no1cares a răspuns:

Umm nu pre merita akikai sa intre in finala nu mi so parut ceva special.
Adrian Tutu o fost super,mi se pare greu sa scrii verusri care sa rimeze, o cantat o melodie SOOOER! el merita sa si castige in finala!
alte pareri,, umm
mi-a placut cum o cantat fetele alea 2 big grin

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Mie Akikai nu mi-au placut si in plus ceea ce au facut ei nu tine de talent, ci de antrenament. Dupa parerea mea mai bine ar fi fost ales cel mic cu dansul lui Michael Jackson sau Trouble [ cei care au dansat ]. De Adrian mi-a placut si mie. dar ceea ce ma nemultumeste e ca lumea cu siguranta l-a votat pentru ca e dragut si au uitat ca are si talent.
De cele doua fete grasute care au cantat nu mi-a placut in editia asta, desi la preselectie au fost ok.
Veveritele nu au fost deloc amuzante si chiar credeam va vor face ceva mult mai amuzant decat data trecuta.
Sincer nu am un preferat in emisiunea asta. Mi-e simpatic Tutu asta si mama si fiica care danseaza dansul acela arabesc sau ce e [ o sa fie sambata, in semifinala 4 ] - http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-4
Da` si Tutu asta, are talent nu zic ca nu dar deja parca prea exagereaza cu : "am imprumutat bani de tren" si chiar si cu pierderea parintilor. Doamne fereste sa ti se intample asa ceva dar totusi sunt mii de alte asemenea cazuri si cine stie de ele? Nimeni. Oricum, ar fi ok sa castige.

| EuAli a răspuns:

Andrei Tutu e chiar intr-adevar romanii au talent.

| AiDuTzA a răspuns:

Sincer, mai bine trecea micul "Michael Jackson" decat tampitii aia! sincer, ala din grupa AKIKAI a scapat o sulita dinaia si putea sa raneasca pe cineva! si micutzul Michael, sa fim seriosi! are talent! fata de aia de la preselectie care au incercat sa faca pe M.J! Adrian Tutu e super tarelove struck
in editia de vineri mi-ar fi placut sa treaca Wanda, nu tzaranii aia!straight face adica, e ceva sa te invarti atata si sa nu borastilaughing:-& dar e greu sa dresezi un caine!straight face
maroG, era obositor si pentru. Wanda deci...mai binehappy

| M explică:

"Nimic" mi-ar fi placut sa-ti dau tie funda...dar Adrian chiar nu exagereaza cu banii imprumatati pentru tren. daca as fi avut aceeasi poveste ca a lui nu cred ca as fi rezistat...adica na.El e un tip talentat:stie sa cante, sa compuna, sa danseze si e si fff dragut.
multumesc tuturor pentru parerile voastre.
ati primit fiecare voturi folositor+inteligent.
va puup si mersi inca o data.

| Th3oDorRa a răspuns:

Akikai n-au fost cine ştie ce. au cantat bine fetele si adrian. si a fost funny ala care imita animalele

| pink10 a răspuns:

AKIKAI hmmm...Nu au fost cine stie ce laughing
Adrian Tutu :X Merita sa castige cu adevarat :X