| Aℓεxąηdяą a întrebat:

HELP! deci am downloadat un program cu, cursoare pentru calculator(program care iti schimba cursorul(sagetica de pe ecran)). l-am instalat sagetica sa transformat intr-un catelus dar nu stiu de unde sa fac rost de sagetica originala(cursorul original)va rog ajutati-ma! dati-mi un site de pe care sa descarc cursorul original sau dati-mi un program pe messenger.adresa mea.nedelcu.alexa...va rog ajutati-ma pe mess macar! numi bagati idu degeaba ca nu am nevoie de idioti! multumesc de ajutor! dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in control panel la setarile maus-ului

3 răspunsuri:
| dadaina a răspuns:

Sterge programul instalat din add remove programs si isi va reveni cursorul la forma lui initiala! Daca vrei alte detalii spune cum se cheama programul sa iti zic daca se poate seta din program si cursorul orginial.

| manna a răspuns:

Alexandra ce tip de sistem ai? vista, xp7.etc? in primul rind intri la my computer, remove and add programs, gaseste programul proaspat instalat (cursorul) si stergel, asa v-a reveni cel mai simplu cel vechi, daca nu vrei sa dezinstalezi, atunci intra la my computer, in stinga sus (depinde de sistemul de operare) gasesti setari mouse, keyboard, desktop etc...joacate cu setarile! vei gasi ceva. daca vrei raspuns mai exact spune-mi sistemul cu care operezi! pup bafta!

| aaaaaaaaaa14 a răspuns:

Ce program este?