| textdriver a întrebat:

Salut azi neam jucat adevar si provocare si un prieten mo pus sa sarut pe o fata pe obraj si ea o refuzat si dupa o zis pe frunte dupa o zis pe obraj si dupa o inceput tot sa dea asa in mine nu prea tare asa in joaca ma place sau ma ureste ziceti parerea voastra funda!

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Parerea mea. hmmm... ar fi ca te place...
e evident frate ca te place
dar daca vrei sa fii sugur stai mai apropiat de ea si deschide o discutie interesanta
ca daca deschizi una lpictisitoare n-are ronst
bafta
fundinta?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer cred ca te place ...bv tie ma big grin

| textdriver explică:

Mersi pentru comuri doru daca nu mai posteaza nimeni iti dua fundita si mersi apache big grin