| Trnadafirroz a întrebat:

Salut la toti. Am o rugaminte, Cine stie ceva statusuri despre dezamagire in dragoste? mentionez ca cu 2 zile in urma m-am despartit de prietenul meu si inca il iubesc enorm de mult dar el nu vrea sa mai fim impreuna.

7 răspunsuri:
| Adrianf a răspuns:

Buna, cel mai tare status despre dezamagiri in dragoste, e sa scrii ce simti tu sincera, fara sa imprumuti de la altii, arata ce simti, cred ca e cel mai tare status, de ce sa imprumuti cand al tau poate sa fie cel mai potrivit? Mult succes in continuare!

| Trnadafirroz explică (pentru Adrianf):

Multumesc mult

| Adrianf a răspuns (pentru Trnadafirroz):

Pacat ca suferi, stiu ce inseamna sa tii la cineva si apoi sa te desparti de acea persoana, dar, cu putina vointa si incredere in tine o sa fie bine, peste putin timp, as vrea sa te ajut cu o alta intrebare in care sa fii fericita, nu dezamagita, sper sa fie cat mai curand.Succes in continuare.

| Trnadafirroz explică (pentru Adrianf):

Degraba cred ca nu voi avea intrebari despre fericire, dar acum am mai adaugat o intrebare iarasi, nu mai potttttttttttttttttttttt

| Addaa1998 a răspuns:

Http://avatare-statusuri.netul.ro/statusuri-dragoste.html
Uita-te pe acest site mai sunt sute de site-uri! Acesta este mai folosit
Dar depinde de ce varsta ai! Cati ani ai?
Atunci iti gasesc statusuri potrivite!
Si eu am pus o intrebare cu statusuri dragute dar si cu site-ri precis ca arata asa cum cauti si tu

| Trnadafirroz explică:

Multumesc

| Lauraaa16 a răspuns:

Asculta melodia lui Pepe - O suta de femei ai sa vezi ca se potriveste putin cu situatia ta...