| Shooter a întrebat:

Maine am programare la dentist (am mai fost de 2 ori la el,dar fara sa imi faca nimic, doar s-a uitat) si mi-a spus azi ca o sa-mi faca anestezie si o sa lucreze la masea(este cam cariata)...La ce durere sa ma astept?

4 răspunsuri:
| andreea49 a răspuns:

Daca iti face anestezie nu o sa simti nimic

| Coco5 a răspuns:

Depinde si de tine! Eu mi-am facut dinti din fata si mi-a facut 3 injecti si tot am simtit durerea! Asa ca trebuie sa fi tare.

| somebody121 a răspuns:

Daca iti face anestezie nu o sa simti nimic, doar o sa te deranjeze ca umbla doctorul cu aparatul ala in gura la tine.Dar eu am fost si fara anestezie, deci nu e mare chestie.

| yukio16 a răspuns:

Pai,cu anestezie, e cam imposibil ca o sa te doara! Poate doar putin de tot! Dar nu te astepta sa te doara groaznic!