| Adytzu258 a întrebat:

Am 14 ani iar din luna iulie o sa incep sa merg la sala si as vrea sa va intreb daca stiti ce diete si ce programe ar trebui sa urmez(in mare ca sa am patratele...dar nu ma supar daca imi dati pentru tot corpul :-D).As prefera raspunsuri de la cei care au si testat acele metode. Funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| zwargolak a răspuns:

Nu cere sfaturi de diete miraculkoase pe net. daca vrei sa te apuci sa pui muschi pe tine, fa-o natural. fara cola, fara chipsuri, fara multa paine, mananca la ore fixe, culca-te la 11 seara, trezeste-te la 7-8 dimineata.
dietele alea le iei dupa 18 ani in sus, dupa ai deja masca musculara. nu la inainte, deoarece iti strici corpul, iti creste gusa si te imbolnavesti de tiroidă sau Dumnezeu stie mai ce.

| Adytzu258 explică (pentru zwargolak):

Deci asta ar fi un sfat sa nu ma apuc de sala?!?!

2 răspunsuri:
| zwargolak a răspuns:

Daca vrei, apuca-te. insa sa nu incepi sa bagi in tine suplimente d-alea de vezi ca le iau aia cat dulapul...