| Cccccccccccccorina a întrebat:

Buna TPUsad Mi s-a blocat calculatorul am iesit de pe mess si cand am vrut sa intru iar da o eroare. Cred ca cineva a incercat de multe ori si mi l-a blocatangry ce pot face? Uitaticate ceva din text.There was a problem signing you to ym. Your account has been locked.Please click"forgot password"to start the unlocking process (81...aici este un cod) atat.deci ce pot facecrying

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Iti zice ca cica contul tau a fost blocat, si sa dai click pe "forgot password" ca sa incepi operatiunea de deblocare.
poate cineva [sau chiar tu] a vrut sa intre pe id-ul tau si a gresit parola de prea multe ori, sau... nu stiu thinking

1 răspuns:
| Cccccccccccccorina explică:

Gata:X. l-am deblocat