| anonim_4396 a întrebat:

La o bataie unde este cel mai bine sa lovesti sa il faci Ko faza e doar sa-l doara nu sa-l omor. Si mai am o intrebare am facut aproximativ 50 de flotari si dupa aceea am inceput sa sangerez la deget de ce oare din cauza flotarilor?

2 răspunsuri:
| Pisique a răspuns:

La o bătaie lovește-l în punctul sensibilhee hee.
Și la cealaltă întrebare poate te-ai lovit când făceai flotări -.-" sau dacă ai făcut pe covor din ăsta mai „dur" e posibil să te fi înroșit și după aceea s-ar fi fupit un pic din piele.
Mie așa mi se întâmplăhee hee.
Scuzii dacă am greșit.

| Mandarik a răspuns:

Vrei sa faci KO? Il lovessti in maxilar in partea dreapta happy oricat de tare sau incet vei da va cadea happy