| RigbyBarosanul a întrebat:

Vineri mama mea nu e acasa TOATA ZIUA
Cum sa profit cat mai bine de asta?
Sa joc cs cu pretenii in timp ce injur ca un drac?
sa dau o petrecere?
sa plec de acasa si sa ma intorc inainte sa vina ea?"
DATI-MI IDEI CREATIVE! dau funa!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Danseaza in fundu gol prin casa

12 răspunsuri:
| MihaelaElena67 a răspuns:

Nu ai ce profita neaparat. Fa ce-ti place cel mai mult, nu trebuie sa fugi sau ceva deoarece cand ai sa fii un pic mai mare ai sa faci lucruile astea cand vrei tu.

| Alecsia007 a răspuns:

Ai putea sa ii faci o surpriza placuta sau sa te ocupi de cadoul ei de craciun

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Indiferent ce vei face cand vine ea acasa fa-te ca citesti o carte. Va face infarct si scapi de tot de ea.

| Mrr2000 a răspuns:

Tin minte ca atunci cand aveam vreo 12-13 ani plec de-a casa cu prietenii prin locuri total opuse (ca locatie) de casa mea si ajungeam acasa cu 5 minute inaintea mamei mele. Poti incerca asta, dar fi punctual, nu vrei sa primesti o super pedeapsa gen : fara cs nu stiu cate zile, fara iesit cu prietenii, etc. Sper ca te-am ajutat!

| raresgr a răspuns:

Sa dau o petrecere?

| AnaAlina a răspuns:

Cu cat profiti de ei cu atat ei isi pierd increderea in tine si nu mai vezi nimic de la ei. Ba chiar te si pedepsesc. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga niste pornache, dai o labuta

| RigbyBarosanul explică (pentru anonim_4396):

Am facut asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RigbyBarosanul):

Pai asta fac eu cam mereu cand nu e nimeni acasa
Altceva nu stiu

| RigbyBarosanul explică (pentru AnaAlina):

De **** raspunsul tau ce sa zic :/

| AnaAlina a răspuns (pentru RigbyBarosanul):

Mai tarziu iti vei da seama de ce faci. Sunt mama....asa ca nu consider raspunsul meu de ********

| raresgr a răspuns:

Sa stai degeaba