| mayla a întrebat:

VReau sa-mi spuneti cum sa-mi gestionez si eu un pic timpul pentru a avea si eu timp liber de dimineata pana seara incontinu scriu si invat ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| MojitoXD a răspuns:

Salut. Ai putea sa iti faci un program de dimineata pana seara. La ora cu tare de trezesti, la aia de duci la scoala, la aia mananci, la aia iti faci temele, la aia te odihnesti, la aia de culci. xD. Succes!
Asa eram si eu. Mobilizeaza-te si organizeaza-te.

1 răspuns:
| Andrei_Calin_1979 a răspuns:

Nu-ti scrii si inainte de ora in pauza il rogi pe un coleg sa iti dea tema