| Ionut_Bogdan_1999_OFMU a întrebat:

Salutare grup, stiu ca suna cam ciudat insa ma plictisesc rau laughing e sambata si nu am ocupatie si nici nu am cu cine sa ies, voi ce recomandari aveti? Am 22 de ani, prietenii mei sunt cam ocupati asa ca nu prea am variante, voi ce recomandati? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Ce poti face intr-o zo de sambata:
Daca stai intr-o zona de munte du-te si fa o drumetie de munte
Daca ai bicicleta fa un traseu cu bicicleta prin oras sau du-te cu bicla intr-o alta localitate mai apropiata.
Poti face curat in casa
Uita-te la filme
Citeste o carte
Du-te la discoteca diseara, cine stie poate o sa
distrezi bine.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu iti sugerez sa citesti ceva despre dezvoltare personala, nu sa faci activitati de narcisisti care au nevoie de confirmare pentru aspectul fizic de la pietoni si straini. laughing

Mai poti urmari un documentar sau gati ceva.Sa inveti sa gatesti iti prinde foarte bine pe toate planurile.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ai nevoie musai de cineva cu care sa iesi, you're doing your life wrong. Very wrong.

| Lioana a răspuns:

Gaseste prieteni noi mai disponibili.
Dar pana atunci poti sa mergi la cumparaturi. Poti sa faci ordine si curatenie prin casa. Te poti ocupa de hobby-urile tale. Daca nu ai niciunul gaseste, inventeaza unul. Sunt destule chestii de facut de unul singur.

| anonim3247 a răspuns:

Poți să mergi în mall la plimbare.

| Seba2013 a răspuns:

Inseamna ca esti un nimeni, trebuie sa te faci important, vazut. Educatia, virtutea te ajuta sa te incluzi social. Trebuie sa te faci cumva vizibil, sa te valorezi. Nu ai vazut cum oamenii au energía aceea pentru a aparea la televizor si a sé face cunoscuti? Asa si tú pentru a aparea pe scena lumii trebuie sa te prepari bine.

Oamenii se apropie doar langa un copac plin de fructe sau care face umbra. Daca tu nu ai coroana sau perla nu poti sa ii atragi. Trebuie sa cauti perla ca sa ii hipnotizezi.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Du-te intr-un club de biliard. acolo sunt mulți băieți de vărsta ta care merg singuri și găsesc parteneri de joc.
Sala de sport e fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți recomand serialul Supernatural dacă ești pasionat de paranormal, horror, mister, un pic de comedie. Te va tine ocupat azi și încă vreo 10 luni de acum înainte. Depinde cât vizionezi în medie, pe zi ( sau noapte). Într-o luna și jumătate am vizionat 8 sezoane si jumătate, dar m-am plictisit într-un final. ( are 15 sezoane).

Sau când nu mai am ce face, mai pierd timpul pe YouTube. Recomand Paul Dadrain sau Nuke's TOP 5 pe yt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau pe Facebook pagina john nonny. Amuzante videoclipurile lor.

Sau pagina Shammi pe Facebook ( nebuni și ăștia).

Sau pagina bananas for breakfast pe Facebook. Dar cu condiția sa nu fi prea credincios ( mulți credincioși cred ca au dat block paginii). Dacă vizitezi pagina vei înțelege și de ce. laughing

| AmandinaDragan a răspuns:

Mergi intr-un bar si bea whiski.