| AlexxxAlx a întrebat:

am si eu o intrebare. Din toamna doresc sa incep sa cant la o chitara electrica (Nu am mai cantat la nicio chitara pana acum). Si am inteles, defapt am auzit ca dupa un timp de cantat te dor degetele "de nu mai stii ce-i cu tine" laughing. Este chiar atat de dureros sau e doar un mit? big grin

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Da,asa este, asta este cel mai greu obstacol in drumul tau in studiul chitari...o tortura inimaginabila, crede-ma, te-ai dori sa fi mort.
Ps:NU!

| AlexxxAlx explică (pentru RockNbeer):

Aham. Multumesc pentru raspuns big grin

1 răspuns: