| lumy4u a întrebat:

Stie cineva un loc in Bucuresti sau aproape de Bucuresti,un loc frumos de iesit,peisaj,o padure ceva,m-am saturat de mall,cinema,zoo,parcuri,vreau sa merg undeva diferit,si la munte nu stiu sa ajung,cu trenul fac prea mult si nu pot lipsi decat o zi,adica sa plec dimineata si sa vin seara, pllssssss FUNDA, multuumesc mult!

Răspuns Câştigător
| 070Alexa a răspuns:

Pe la palatul mogosoaia este o zona foarte frumoasa, langa palat este o padure poti sta acolo cu patura sau sa faci un picnic

| lumy4u explică (pentru 070Alexa):

Mersi,dar e prea tarziu, a trecut ziua de azi sad

1 răspuns: