| anonim_4396 a întrebat:

Am 4000 de puncte, si vreo 2 fundite, cand scap de statutul de junior?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand o sa dai minim 100 de raspunsuri la intrebari! Pana acum ai 41 de raspunsuri date...mai straduieste-te.
Succes in continuare! (cand ai facut 100 o sa fi senior)

11 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Luând în considerare numărul actual de răspunsuri: mai ai de dat 59 de răspunsuri și vei devenii senior.
Cealaltă condiție o îndeplinești deja: minimum 10 zile de la înregistrarea pe acest site.
Poftim link-ul de la articolul în care se vorbește despre seniori și juniori: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| EmaS a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa ai activitate de 10 zile pe site, sa ai 100 de raspunsuri. Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite, ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta, adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator.Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul.Iti urez succes!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Acest raspuns l-ai dat de peste 5 ori...straight face
Nu te plictisesti sa dai copy&paste de fiecare data?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,vreau doar sa ajut pe cel care intreaba.La fel puteai sa intrebi si pe cei care repeta aceleasi intrebari fara sa caute raspunsul.M-am uitat peste raspunsurile tale.Se pare ca nu poti sa dai un raspuns mai amplu, decat de o propozitie si destul de sec!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Mdeah....cum zici, dar macar eu nu dau copy&paste incontinuuwinking

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! trebuie sa ai ao zile de cand ai facut contul( vad ca le ai) si 100 de raspunsuri de calitate, ai doar 46... apoi adminii vor avea grija sa iti ofere statutul de seniorhappy nu conteaza punctajul.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile pe site si minim 100 de raspunsuri.
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Succes!

| Lightning1997 a răspuns:

Nu conteaza fundele sau punctele, trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul pe TPU.

| betsy a răspuns:

Nu contează punctele, şi nici fundiţele.
Contează numărul de răspunsuri (nu contează câte dintre ele sunt câştigătoare). Acesta trebuie să fie cel puţin 100.
Şi mai există condiţia să ai minim 10 zile de la crearea contului.
Baftă în continuare!winking

| Smekerutzul a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri la intrebari

| RaReSh17 a răspuns:

Am 10429 puncte si 18 fundite si tot sunt junior laughing