| Konata a întrebat:

Buna iarasi, cate raspunsuri castigatoare imi trebuie pentru a deveni EXPERT TPU? cine raspunde primul primeste funda.happy

Răspuns Câştigător
| LoStEyEs a răspuns:

Trebuie ca sa te voteze cineva, la un moment dat " expert TPU ". Cu cat dai mai multe raspunsuri folositolare, si iei funda, iar ceilalti utilizatori, cand va veni timpul, te vor vota ca expert TPU, dupa cum vor conidera, daca meriti sau nu happy

8 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Pentru a fi expert TPU trebuie să ai cel puţin 500 de răspunsuri, două luni pe site, o rată a răspunsurilor câştigătoare de cel puţin 10%(din 10 răspunsuri, cel puţin 1 să fie cu fundiţă) şi cel puţin 2 luni pe site.(deşi mai există şi excepţii). În rest, nu contează rankul(exemple de useri din vârful clasamentului, care nu sunt experţi TPU: Misogin, Apache, Răzvan, Silvia, Pwp etc.)
Dacă le îndeplineşti pe toate, admini şi ceilalţi useri vor hotărî dacă poţi numit Expert.

Sper că te-am ajutat, dragă!

| Karinakari99 a răspuns:

Nu contează numărul de răspunsuri câştigătoare, ci calitatea răspunsurilor (cât de mult ai ajutat). Deci, poţi devenii Expert şi cu 50-60 funde.Desigur,trebuie să respecţi ceilalţi utilizatori şi regulamentul siteului.Să nu înjuri, ci să fi politicos/coasă cu toţi userii.

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza cate funde ai, ci calitatea raspunsurilor pe care le dai, sa nu injuri, respecti regulamentul si administratorii iau o decizie intre ei si te aleg expert cand cred ca esti suficient de buna in a da sfaturi aici pe TPU.

| TestPetrut a răspuns:

980 si sora mea este

| TestPetrut a răspuns:

Nu e asa trebuie sa fii macar pe locul 99 la rank

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Iti trebuie vreo minim 200 sau 500 nu stiu sigur

| georgi97 a răspuns:

Buna primul raspuns

| Konata explică (pentru georgi97):

Esti prima care ai raspuns dar invata sa citesti caci nu mi-ai raspuns la intrebare, citeste cu atentiehappy