| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
Am o nelămurire, dacă utilizatorul care pune o întrebare nu vrea să dea fundă cu toate că a fost ajutat, cum se procedează în cazul acesta?

Mulţumesc mult.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Buna,

Dupa ce ai postat intrebarea, la cateva zile vei primi un mesaj pe mail de la echipa TPU ca sa selectezi raspunsul castigator.
Daca nu doresti sa se faca asta automat atunci unde scrie "Daca tu consideri ca inca nu ai primit un raspuns suficient de bun la intrebarea ta si nu vrei ca funda sa fie acordata in mod automat, da click aici." dai click pe aici si vei fi redirectionat pe site pentru confirmare.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Chiar te ajuta la ceva funda aceea? straight face

| Musique a răspuns:

De obicei îl alege roboțelul, dar primești un mesaj rpin care ți se cere să alegi tu răspunsul câștigător.
Nimeni nu e obligat să dea fundă până la urmă.
Baftă!

| llljk a răspuns (pentru Musique):

Nimeni nu e obligat să dea fundă,aşa e, dar ţine de bun simt! de educaţia care o are. Ai cerut ajutor, ai fost ajutat, mulţumeşte măcar.

Puţini procedează astfel, ceea ce denotă că este educatie putină în ţara noastă dragă. În schimb, sex, masturbare, droguri la orice pas.