| MissDelevingne a întrebat:

TPU.Sa se anunte toti care ma cunosc ca find o persoana care da mesaje si vorbeste, cum spuneti voi,"ca de la usa cortului".

Dar ce nu stiti voi, este ca eu mai am o latura si de om bun! Om care ajuta pe TPU, dar cand i se dau lui Miss afirmatii josnice ea nu se poate abtine.

Atat am avut de spus.

17 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Şi ce nu ştii tu e că mie nu-mi pasă.
De ce te oboseşti să dai explicaţii unor persoane pe care nici măcar nu le cunoşti? Rezolvi ceva? Sau ţi-a rănit cineva orgoliul? Crede-mă, dacă asta e, acum ţi-l calci singurică în picioare.winking
Las-o baltă, şi eu pot să spun că-s o femeie de 30 de ani şi să am de fapt vreo 10.
Mândreşte-te că eşti o persoană bună, da, dar nu cu noi. Mulţumeşte-te să ştii tu asta şi să o dovedeşti. Vorbele-n vânt nu demonstrează nimic. Cum nici injuriile nu te fac o persoană superioară, ci mai degrabă îţi scad din "grade".

| Deny1333 a răspuns:

"re
hm...si puteai s-o spui mai frumos DE LA INCEPUT ca TE ALEGEAI CU O FUNDA!

Sorry ca-ti spun da...ce proasta esti!"

Scumpete, de ce să spun doar dulcegăriile? Puţin îmi pasă de funda aia, nu pot nici măcar să mă şterg la fund cu ea. Eu am încercat să-ţi deschid ochii şi să te fac să înţelegi că nu rezolvi nimic cu asta. Ce să fac, ăsta e felul meu. Shame on me [or NOT].
Şi dintre noi două, nu ştiu cine... are IQ-ul mai mic.winking

| MissDelevingne explică (pentru Deny1333):

Hai ca nu mai vreau sa ma mai complic cu tine...gata.Si oricum nu-mi stii IQ-ul asa ca n-are rost sa ma enervez.

| MissDelevingne explică:

Cred ca voi sunteti frustrati. Dupa ce v-am zis ca gata...sa terminam v-ati facut iar aparitia.("Doamne, nu-i saturi odata!")

| MissDelevingne explică:

Hai gata.Ca sterg eu intrebarea pana nu va faceti abonament.Sa va c**s in mustanta de f*fe fara ocupatie ce sunteti @Deny1333 si@Jelli. Cenzuratwinking

| Deny1333 a răspuns (pentru MissDelevingne):

Ţi-aş zice eu ceva, dar mă suspendă ăştia.
Anw, get a life!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deny1333):

Mda, mi-a dat mesaj sa incetez, nebuna. Dar nu inteleg ce voia, ne-am spus doar opinia! De ce trebuie sa fie mereu pozitiva? Si de ce injura fara argumente astfel nerealizand ca ne da dreptate in tot ceea ce am spus?

| Deny1333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dorinţa pentru o viaţă... sau pentru un creier.
Anw, hai să încetăm, pe mine mă plictisesc chestiile de genul.
Mentalitatea e de vină...

| jadir a răspuns:

Bine faci, bine primesti.aaa incantat de cunostinta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, tu esti aia care m-a jignit si pe mine degeaba. Controleaza-ti si tu vorbele mai intai, ca daca mai exagerezi, s-ar putea ca intoleranta sa creasca asa mult pe site incat vei ajunge aici:
http://www.TPU.ro/utilizatori-suspendati/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe tine? Oh, credeam ca sunt unica. Pe mine ma facuse frustrata pentru ca am indraznit saaaaaa... o contrazic la o intrebare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, m-a jignit gratuit. M-a facut prost in privat. Chiar nesimtit...si inca ceva. Pentru ca pusese o intrebare despre o posibila noua categorie pe site, iar eu am sugerat Timp pierdut, si ea a inteles ca mi-am pierdut timpul raspunzand la intrebarea ei. Eu cred ca adora certurile, bataia...cred ca de abia asteapta sa prinda o ocazie!

| MissDelevingne explică (pentru anonim_4396):

Hai gata ca daca asta presupune raspunsurile tale/voastre atunci...chiar nu mai are rost!

| Deny1333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că ea e frustrată...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdaaa... dupa toate astea, am o presimtire. Ca va veni o intrebare tot din partea ei care va suna cam asa 'Buna TPU de ce nu imi mai raspundeti la intrebari ca sunt foarte accesibile si astia care raspund scriu numai funda la sf dc dau funda daca ma lamuriti'

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deny1333):

Este sigur. Ca nu aude de la noi ce vrea ea sa auda. Sa-si angajeze un psiholog in cazul asta.

| Deny1333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. Deşi, bietul psiholog...