| cyupaku a întrebat:

credeti pe TPU trebuie sa fie o limita minima de varsta pentru a fi membru?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Motivele au fost menţionate de Fatamuntilor.

| T0T a răspuns:

Nu și cred că ți-ai dat seama până acum și singur laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Eu ți-am răspuns dacă e. Dacă cred că ar trebui? Nici asta nu cred. Cred că ar trebui să fie vârste minime la anumite categorii. Însă chiar și așa, nimeni nu te oprește să îți faci cont și să pui altă vârstă.

| Freya1 a răspuns:

Eh ar fi bine uneori

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e ca pe Facebook!
TPU se vrea un site de ajutor /sfaturi, or cei de varsta minima au nevoie cel mai mult de acesta!
Ca uneori se intrece masura, asta este o alta poveste.
Am vazut intrebari,, tampite'' si din partea celor care cred ca sunt maturi, sau din contra intrebari seriose din partea celor mai tinerei.
Oricum, cei din admistratie nu au cum sa verifice varsta celor care folosesc TPU, pentru ca isi pot da date false!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Victor453 a răspuns:

Da ar fi bine, mai ales aici sunt categorii pe care nu prea cred ca ar fi bine sa vada. Dar problema este ca e usor de schimbat varsta, de aceea, e greu de controlat aceasta.