| Fatamuntilor a întrebat:

Ce insemna,, caractere invalide"?
Am vrut sa imi schimb numele imi zice ca,, Username-ul introdus de tine conţine caractere invalide sau a depăşit 50 de caractere.
Te rugăm să introduci un username compus numai din litere şi/sau cifre şi să aibă maxim 50 de caractere"
Sunt caractere obisnuite,aflate pe tastatura,,fara cifre,liniute, virgule si alte minuni.
De asemenea nu depaseste numarul de caractere!
Iar a luat-o robotelul razna?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

E la baut de 1 iunie... de ziua copilului, ai uitat!?! laughing

| RAY a răspuns:

Neam casatorit si eu nu stiam? TPU e impotriva noastra iubiri noastre ce sa faci, las ca ramai la numele vechi ca tot a mea ramai

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te vrea în format vechi, de aceea nu îți acceptă schimbările! : ))
Adaugă o cifră/două, lângă noul tău nickname și poate așa... te ascultă.

| Fatamuntilor explică (pentru floresdemayo):

Nu este acelasi lucru. Daca ar fi luat as fi inteles.

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Telecomanda, Angy. I s-au terminat bateriile! : ))

| Fatamuntilor explică (pentru floresdemayo):

Cam tot sistemul e defect. Asta e, se poate si mai...rau!
As vrea sa pot scrie mai mult, imi cenzurez cat pot, CNA-ul TPU imi da cartonas galben /rosu!

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor explică (pentru ramon2473):

Ai sa razi dar cand eram copila chiar mi se spunea Heidi, cica semanam cu ea/

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Userul @simion1rikardo îți oferise soluția perfectă, salvatoare! ))
"Înseamnă că ai adăugat spațiu între nume (...)"

Dar tu ai ținut să-i subliniezi că NIMIC din ce spune nu e adevărat. Până la urmă, a avut dreptate... Îi rămâi datoare! laughing
Insuccesul schimbării nickname-ului tău ținea de prezența spațiului între cele două cuvinte. E un lucru vechi, arhicunoscut pe TPU, că nickname-ul ales trebuie să fie format doar dintr-un singur cuvânt.
Sincer, chiar nu înțelegeam de ce nu reușești.
Vezi, nu-i sistemul așa defect cum credem noi, avem și noi "defecțiunile" noastre. Fără baterii (buna dispoziție) nu prea funcționăm, dacă nu ne încărcăm solar. Iar tu ești o fată a munților, ar trebui să fii mereu contactată la soare. ))

| Fatamuntilor explică (pentru floresdemayo):

E arhicunoscut faptul ca sunt mai grea de cap si NU am inteles din prima! Cu Ramon am discutat si in privat si m-am lamurit! Nu aveam de unde sa stiu ca TPU NU accepta spatiu intre cuvinte, cu toate ca am impresia ca am vazut nume cu spatiu intre ele.
Sistemul nu-i defect? Ma abtin!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ori, puteai opta pentru fata_muntilor (cu underline _ între cuvinte).
Și așa era Ok...

| Fatamuntilor explică (pentru floresdemayo):

Am incercat si asa!
Bunicul lui Heidi avea caprite. Bunicul meu a avut o vacuta, Corina.Era placerea mea sa beu lapte proapat mult, direct de la sursa.Caldut. Oare daca ii dadam ciocolata imi dadea ciocolata calda?

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Îți furniza un cappuccino de nedescris! : ))

Răspuns utilizator avertizat
| simion1rikardo a răspuns:

Inseamna ca ai adaugat spatiu in nume sau caractere de genul. /, _ = +... etc
sau caa numele tau este deja folosit de o alta persoana TPU. chiar ca numele tau are mai mult de 50 de litere sau numere