| CatalinaMA a întrebat:

Ce naibi sunt atatia virusi pe TPU-ul asta? de cate ori intru in vreo intrebare sau undeva imi apare cate o notificare de la Norton ca blocheaza un atac "Norton a blocar un atac de : Web Attack: Malicious SUF Download 8. "..asta de vreo 2 zile sau 3. va sfatuiesc sa va luati un antivirus bun

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am atatia ani de cand sunt pe TPU si nu am intalnit nici un virus.Problema e la tine.Am Bitdefender.

| T0T a răspuns:

TPU nu are niciun virus, te asigur de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca antivirusul tau e praf. eu am pc si laptop, 2 antivirusuri diferite si nici unul nu a pomenit nimic de un virus aici, si nici pe altii nu i-am auzit sa aiba astfel de probleme.

| CatalinaMA explică (pentru anonim_4396):

Cred ca te inseli amarnic, e antivirus cu licenta si de cati ani il am nu a facut asa ceva, licenta tine un an. ultima oara am dat 50 de euro pe el! doar pe TPU se intampla asta. daca era praf presupun ca avea mai multe scapari din astea si la alte site-uri.nu imi bat capul sa iti raspund mai mult de atat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatalinaMA):

Se vede ca numai tu ai probleme de genul. poti sa faci ceva pe licenta ta, se pare. e totusi o posibilitate ca antivirusul tau sa nu recunoasca ceva si il vede ca virus. mi se intampla si mie cu unele jocuri pe pc. cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un antivirus bun, tu de ce folosești norton? Notificarea aia îți apare din cauza reclamelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la TPU. Si eu am Norton cu licenta si nu mi-a aparut niciun mesaj.