| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă cu site-ul ăsta?!?!? crying((
În special pe telefon, se blochează, se încarcă greu, dau 3-4 refresh-uri la pagină, răspunsurile apar târziu, le văd târziu pe site, i se mai întâmplă cuiva asta?
Nu am cont de azi, de ieri, ci de 5 ani, în principal credeam că-i de la ecran sau mă rog, nu e bun telefonul, dar totul mere perfect.
Îmi mai arăta și niște căsuțe cu avertisment, că postarea a eșuat, să încerc din nou, am încercat și cică ai postat deja @.@.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Folosește laptopul, PC-ul tău, al vecinului, orice... ))
Pe telefon așa se întâmplă, nu apar răspunsurile imediat.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Hmm, aș fi apelat la pc/laptop, dar nu dispun de așa ceva acum, săracul telefon este pentru dă toate. }}
Sau la serviciile vecinilor, dar din păcate bătrânii mei vecini nu folosesc așa ceva.
Și da, acum îmi dau seama că ai dreptate, căci am fost acum ceva timp la un din ăsta, internet cafe sau cum se zice, și mergea binișor site-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ne minți sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.ai dă poola mea!
nu pot să văd ce făcuși acolo, mai exact nu pot să înțeleg ceva de acolo, pentru că telefon și vedere slabă, chiar și cu ochelarii @@, footu-mi viața.
cred că a trecut 1h și ceva de când tot încerc să belesc ochii acolo și am dat replay de câteva x
mă uit mâine și eu ca tot omu' la un k.k.t de pc-.-, ecran mare, altă viață omule.
apăi mulțumesc că te-ai deranjat să faci video, cu toate că nu erai obligat, în fine, tnx tnx.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Pai, daca mananci sapun,... o fi de la baloane. Da-o pe Dero. big grin
Acum, pe bune, mie nu mi s-a intamplat. Sa nu fie din cauza browser-ului instalat in telefon. Zic si eu, ca omu'. happy