| sddsdsdewre a întrebat:

Cum devii expert TPU? Si sa nu imi spuneti sa o intreb pe noname sau alt user spuneti-mi voi cu manutele voastrea va rog.

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Expertii TPU sunt membri de baza ai site-ului.
Expert TPU devi daca ai cel putin 500 de raspunsuri, o rata a raspunsurilor castigatoare de cel putin 10%din 10 raspunsuri, cel putin 1 sa fie castigator) si minim doua luni pe site(desi s-au mai vazut si exceptii). Dupa ce indeplinesti toate astea, va trebui sa fi votat, iar adminii au ultimul cuvant: ei vor decide daca esti pregatit sa primesti acest titlu.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fii Om şi când va veni timpul, îţi vei da seama.

| mgtow a răspuns:

Respecti regulamentul care vine in TPU, nu injuri, eviti cuvintele obscene gen: prost, tampit/a, fraier, etc. Si trebuie sa dai raspunsuri bune (nu conteaza cantitatea).

| Danyelusha a răspuns:

Uite aici totul despre TPU:http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| ARSENÁL a răspuns:

Asta este problema majoritatii copiilor care activeaza pe TPU... toti se vor experti laughing