| liviu2001 a întrebat:

Cum iti pui poza la TPU cel mai rapid raspuns primeste funda?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Intri la "Editare profil", adică aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ și apoi apeși pe "Alegeți fișierul", selectând din calculator imaginea dorită ca avatar.

Imaginea nu va apărea imediat, ci într-un interval de timp de 24 de ore.

| liviu2001 explică (pentru hideaway):

Mersi

| hideaway a răspuns (pentru liviu2001):

Cu plăcere. Mă bucur că te-am putut ajuta kiss.

3 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Dai pe Editare profil si dai pe schimba fotografia apoi iti alegihappy Dai pe salvare si trebuie sa se salveze. Funda?