| Prezidentul a întrebat:

Daca TPU nu ofera cadouri, de ce mai functioneaza pagina de blog?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Se ofera cate un premiu celui care da raspunsuri cele mai bune/cele mai multe pe durata unei zile si devine campionul zilei, apoi la sfarsit de luna se declara castigatorul prin tragere la sort.
Pentru mai multe informatii, poti trimite un mesaj adminilor
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

Era vorba de pagina de blog, caramela! Nu de raspunsurile de pe site!

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu crezi ca TOTUL e pe interese?
Raspunzi la intrebarile din quizuri pentru ceva sau sa-ti verifici cunostintele generale?

| Prezidentul explică (pentru Fatamuntilor):

Raspunsul tau este total tampit. Eu am pus o intrebare, nu am spus ca raspund pentru ceva anume.