| Ð0ℓySh a întrebat:

De cate ori trebuie sa reclam o persoana de pe TPU care "aduce jigniri, are vocabular vulgar sau care isi bate joc de mine sau de altcineva? Am reclamat vreo 30 de raspunsuri ale unui singur membru". Ms

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa raportezi direct utilizatorul, nu fiecare raspuns in parte. Trebuie sa trimiti un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact atasand toate dovezile (link-urile), si in mod normal in 1-10 zile utilizatorul respectiv va fi suspendat. In orice caz, daca suspendarea va avea loc, vei primi de la Stela (Echipa TPU) un raspuns pe e-mail sau un mesaj privat.
Succes!

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Trimite un mesaj. Apasa sus la contact si explica-le adminilor ce se intampla.

| bogdan3vl a răspuns:

Imi poti spune si mie pe privat cine e pls sa stiu sa ma feresc de el mersi

| FlorinTia a răspuns:

Cel mai simplu.fa-ti un alt cont ca sa iti piarda urma.