| Warr007 a întrebat:

De ce cand pun o intrebare nu o vad imediat adica acum cand imi dati raspunsul nu-l pot vedea imediat,,,, de ce

Răspuns Câştigător
| Sahashi a răspuns:

Pentru ca asa este conceput site-ul.

| Warr007 explică (pentru Sahashi):

Cam in cat timp il pot vedea?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Inaintea de a aparea pe site, raspunsurile trebuie sa treaca printr-un filtru de aprobare.
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

Alexandra - TPU

| Neimportant a răspuns:

Ai răbdare şi răspunsul îţi va apărea. Mai mult de 10 minute nu cred că o să fie nevoie să aştepţi.

| Sahashi a răspuns:

Pai depinde de cat de populat ii site ul in jur de 10min cred.nu stiu sigur ca si eu is destul de nou in domeniu asta eu zic ca sa intrebi un administrator sau pe cineva mai priceput dar in jur de 5-20min cel mult si vezi si intrebarea pusa de tine sau raspunsurile lu alti dar poti sa verific singur din cand in cand

| andreeageorgianab a răspuns:

Nici eu nu pot sa vad raspunsurile primite. nu stiu de ce.