| StormyNight a întrebat:

De ce mi s-a sters intrebarea asta? Intrebare stearsa pe 30 Martie 2012 10:07 TPU-ul e cam pustiu sau mi se pare mie?

14 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

:-?
Probabil adminilor li s-a parut irelevanta, cu toate ca din punctul meu de vedere nu este. Oricum, am observat ca mulți se "vaita" din cauza acestui aspect...
Întreab-o pe Cristina "de ce" folosind funcția Contact. Probabil are niște explicații foarte clare.
http://www.tpu.ro/contact
Succes! :]

| Darcos a răspuns (pentru hideaway):

Tu folosesti mult http://www.tpu.ro/contact

Ideea mea geniala : Puneti o tasta cu care sa scrie direct link-ul asta...

Troll-Face-=Darcos=-
Prezent pentru voturi si fundite
MY MIND=A LABIRINT

| hideaway a răspuns (pentru Darcos):

Crezi ca eu nu sunt conștienta de chestia asta?
Și mie mi se pare ca folosesc prea mult cuvantul "Contact"... dar fiind la categoria "Totul despre TPU", acest cuvant este necesar deoarece majoritatea problemelor sunt de acest gen, (cu excepția întrebarilor de genul "Cum devin "Senior"?" sau, "Cum pun poza la avatar?" etc., etc.)...

| Darcos a răspuns (pentru hideaway):

Eu doar glumeam... Fara suparare

P. S.:Ai folosit de 2 ori etc.

| hideaway a răspuns (pentru Darcos):

Știu.
Stai liniștit...nu m-am suparat.

| Darcos a răspuns (pentru hideaway):

Uita-te la contul meu cate puncte am...Acum 3 zile aveam 4 raspunsuri si 0 intrebari.
Am crescut la greu.

| hideaway a răspuns (pentru Darcos):

Am observat. Felicitari!

| Darcos a răspuns (pentru hideaway):

Am trimis o intrebare la "Totul despre TPU"...
Poate imi raspunzi si tu happy

| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea avea caracter irelevant si nici nu reflecta realitatea in conditiile in care numarul de utilizatori, intrebari si raspunsuri creste in fiecare zi.

Alexandra - TPU

| MrAngelus a răspuns:

Ai fost raportat (ai folosit un limbaj obscen, ai incercat sa-ti faci temele, intrebarea avea caracter ielevant... mai multe detalii aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente - "Ce presupune o raportare?")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a fost raportata. Dupa parerea mea intrebarea este irelevanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că nu îi plăcea Alexandrei. Părerea mea e că ţi l-a şters degeaba, dar... trăiască adminii!

| Quanah a răspuns:

Ti se pare. Daca cineva nu iti raspunde la o intrebare, nu inseamna ca e pustiu.

| StormyNight explică (pentru Quanah):

Nu e vorba de o singura intrebare. Acum cateva luni cand puneai o intrebare primeai minim 8 raspunsuri si acum sunt maxim 2-3, hai 4 si alea date la sictir. Doar la intrebarile despre funde, sex si religie se inghesuie lumea sa raspunda.