| alexandra98flory a întrebat:

De ce nu imi publica TPU intrebarile si raspunsurile? scuze categoria. funda

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Uita'te la Intrebari/Raspunsuri sterse de Admini. S-ar putea ca intrebarile/raspunsurile tale sa fie inadecvate, jigniri sau spam. happy

| alexandra98flory explică (pentru Ghost89):

Si acea rubrica unde este? Si apropo sa stii ca nu vorbesc urat. Mersi de ajutor.

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pentru ca nu ai incadrad intrebarile la categoria potrivita, sau poate ai incalcat regulamentul TPU.

neluL
| neluL a răspuns:

Daca postezi cum ai postat si acum la Dragoste si Sex sigur ai o problema! Serios, nu poti sa alegi categoria potrivita pentru o intrebare? Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/

| alexandra98flory explică (pentru neluL):

Si daca iti zic ca am confirmat-o si pe aia.

| neluL a răspuns (pentru alexandra98flory):

So fine, te-ai lamurit!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Uita'te la Intrebari/Raspunsuri sterse de Admini. Intrebarea /Raspunsul ta/tau a fost stearsa de catre un admin, din cauza ca poate ai intrebat ceva urat sau ca ai incalcat regulamentul