| Dereczki a întrebat:

De ce nu mi se vede poza cand trimit un raspuns cuiva si nici cand apas in stanga "Vizualizare profil"? Obiectez ca imi apare ca nu am nici o poza adaugata, desii am.

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Waw! Noi te vedem ai o tipa blonda in costum de baie.Probabil ca maine in jurul orei 12 o sa te vezi si tu.

| Dereczki explică (pentru EmaS):

Hehe! Vreau sa ma laud cu noul meu corp, am muncit din greu toata iarna ca sa ma rasfat in costume de baie acum. Mercic pentru raspuns Ema, o seara buna sa ai! big grin