| anonim_4396 a întrebat:

De ce primesc notificari, precum cineva mi-a comentat la intrebare, insa de fapt cand dau la intrebare nu mai apare comentul celuilalt user iar daca dau la lista de notificari notificarea respectiva nu mai exista. Sau de ce imi da notificare ca persoana x mi-a acceptat cererea de prietenie, desi eu deja eram prieten cu userul x de mult...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa scrii la contact

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

„De ce primesc notificari, precum cineva mi-a comentat la intrebare, insa de fapt cand dau la intrebare nu mai apare comentul celuilalt user iar daca dau la lista de notificari nutificarea respectiva nu mai exista"
Și eu pățesc asta și aștept câteva minute și mă uit din nou.
https://www.tpu.ro/notificari-primite/
„Sau de ce imi da notificare ca persoana x mi-a acceptat cererea de prietenie, desi eu deja eram prieten cu userul x de mult..."
Am pățit-o și eu, iar după, am descoperit că unele persoane decid să mă tot șteargă și readauge.

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Daca te sterge cineva, nu este nevoie de aprobarea ta pentru a te readauga?
Vad ca si noi 2 suntem prieteni, dar habar n-am cand/daca ti-am trimis cerere laughing Practic cu ce te ajuta daca cineva e in lista de prieteni?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Am văzu t că nu.
Nici eu laughing
thinking