| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sunt unii useri, care chiar merita suspendati, dar din moment ce asta mai are de asteptat... daca le zic "la revedere" in felul meu(printr-un mesaj), risc sa am contul suspendat din prima?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Da. Pe TPU fiecare utilizator are dreptul la respect, iar daca tu trimiti un mesaj nepotrivit si esti raportata, noi vom lua masurile necesare.

Alexandra - TPU

| Holocaust a răspuns (pentru TPU.ro):

Ok,dar legat de ce am zis,nu-mi convine ca la orice raspuns dat, sa primesc stupid si nerfolositor, doar pentru ca cineva vrea sa ne enerveze(nu sunt singura in situatia asta).
Buna idee cu "ignore"-ulwinking

| FucktheSystem a răspuns (pentru Holocaust):

Ha, un stupid și un nefolositor pentru tine doar ca să te enervez!

| Holocaust a răspuns (pentru FucktheSystem):

-Nația taa!
Mersi la fel.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Holocaust):

Băi, e o problemă, suntem din aceeași nație.
Oricum, cu plăcere.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru TPU.ro):

Mda numa aberatii din partea voastra. Am fost injurata in fel si chip fara cenzuri si am raportat si nimic!

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dar ce vrei sa demonstrezi prin asta? Ca esti mai redus/a ca ei?! Pur si simplu ignora'i, crede-ma ca e mai binehappy