| Fatamuntilor a întrebat:

Dragilor, va reprezinta numele de user ales pe site? Inseamna ceva? Dar poza de profil?
Sunt si eu curioasa, na!big grin

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Într-o oarecare (mare) măsură, da.batting eyelashes
Printre altele (discreţie, intimitate, secret, irelevanţa numelui...), este şi un fel de protest împotriva etichetărilor, aprecierilor superficiale, inflexibilităţii, limitării...

| JucărieLEGO a răspuns (pentru NOname):

In privinta avatarului, alb-negru nu prea se asorteaza frumos cu azur. Parerea mea, pe care, evident, nu mi-ai cerut-o.hee hee

| NOname a răspuns (pentru JucărieLEGO):

Ştiu, Aero, dar nici nu încerc să ies în evidenţă (călcând pe gusturile mele în materie de artă fotografică). : )

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Mie pozele alb-negru mi se par mult mai repreprenzative, care scoate in evidenta anumite caracteristici. Oricum (daca tu esti in poza) esti sexi big grin

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Şi eu iubesc fotografia alb-negru. Are un aer aparte, foarte drag mie. : )

NOname
| NOname a răspuns:

Al tău?batting eyelashes

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

E o abreviere a prenumelui meu, iar in poza sunt chiar eu big grin

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Îmi pare bine. : )

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, mă reprezintă și nickname-ul cât și poza de la avatar!
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da. Numele este real. Si poza de profil este foarte reala laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da farte mult..de mica imi placeau caramelele cu cacao, asa am ajuns sa mi se zica caramela... poza.e "copilul" meu care va ramane vesnic in inima mea chiar daca el nu mai estestraight facestraight face
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Darrio este numele pus de patronul meu italian cand am lucrat acolo.Ma cheama Danut.Asta a fost varianta lui. 2007 este anul in care mi-am cumparat laptopul.Care,slava domnului, functioneaza si acum doar cu o singura reparatie.Am inlocuit placa de baza. Poza o mai schimb cand ma plictisesc de ea.La Multi Ani pentru 2014.

| Furculingură a răspuns:

Nu, deloc.
Ar fi fost foarte ciudat.

| OnuOnulică a răspuns:

Da...
Păi OnuOnulică este porecla mea de cand m-am nascut... big grin
Onu vine de la I(onu)t.
Poza de profil il are ca protagonist pe Jeff Hardy. Si da, ma reprezinta!

| Kaℓi a răspuns:

Kali e o combinatie din cele doua prenume ale mele (am schimbat C cu K, recunosc), si nu are nicio legatura, dar absolut niciuna cu zeita aia rea si razbunatoare care a facut numai nazbatii in mitologia hindusa...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da reprezinta, exemplu tu esti neinteleasa deoarece userul tau este angycut ceea ce nu e inteles dar cut la urma de pe limba engleza inseamna a taia

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am gandit la asta cand am ales numele.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar "cut" inseamna "a taia", nu intreg numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, numele meu reprezenta atmosfera tropicala. Nu te uita la asta care-l am acum, e temporar. Poza de pe profil, da, reprezinta partea mea mai sensibila.

| JucărieLEGO a răspuns:

Eu le schimb ca pe sosete. Nu dau 2 lei pe un nume de utilizator pe TPU. Identitatea nu e importanta pentru mine aici.

| lalaballet a răspuns:

Numele si poza mea reprezinta ca voi fi mereu fan ONE.