| LaOra23 a întrebat:

Mi-am creat un blog in blogspot si am observat ca arata mult prea diferit in functie de browserul pe care-l folosesc.
Am ales Chrome de ceva vreme... iar blogul arata foarte bine. Insa in momentul in care il accesez din Explorer si Firefox il arata mult prea marit.Bara din dreapta pe care in mod normal ar trebui sa apara arhiva, categoriile, poze etc... poate fi vizualizata doar prin deplasarea barei orizontale. prezente in momentul in care il deschid din Explorer sau Firefox
Intrebarea mea ar fi daca exista anumite setari care ar putea sa-l "ajute" cumva.
Funda!

Răspuns Câştigător
| dexro a răspuns:

Nu cumva ai zoom dat la firefox si explorer sau invers ai redus zoom-ul la chrome? ca la mine nu ii nici o diferenta big grin

| LaOra23 explică (pentru dexro):

E posibil sa ai dreptate dexro...
Oricum, important este ca nu ai vazut nici o diferenta...
Mersi!happy

4 răspunsuri:
| dexro a răspuns:

Nu cumva ai tu bara de sus la browser prea incarcat si de aia nu are loc sa apara tot sau ai dat zoom pe browserele alea.
lasa link cu blogul sa vedem si noi
http://quick-photo.blogspot.com - asta ii al meu tot ca la tine se intampla?

| ralucaralu a răspuns:

Si eu am blog, dar nu stiu ce ti s-a intamplat.

| LaOra23 explică:

Http://femme221.blogspot.com/
Blogul apare mult prea marit in Explorer... ba chiar uneori si in Firefox.Iar daca-l modific folosind Explorer in Chrome va aparea mult prea micsorat.
As vreau sa-l setez cumva... astfel incat sa arate la fel indiferent de browserul folosit.