| Ker0s3x a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile sau raspunsurile care le-am pus aici?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Ștergere Întrebări :
În stânga unde scrie "Logat ca Ker0s3x" ai o listă de opțiuni. Tu intri la secțiunea "Întrebările mele",
și, sub întrebarea care dorești să fie ștearsă o să fie un buton "Șterge". E, tu apeși pe el. După ce ai apăsat o să-ți zică să scrii un motiv. Nu mai scrie nici un motiv; e o țară liberă, dai direct click pe "Șterge". După ce ai apăsat pe "Șterge", intri în adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în cadrul comunității, și intri în "SPAM". Acolo o să-ți apară " Confirmă ștergere întrebare TPU! ". Apeși acolo și după aceea dai click pe link-ul de ștergere.

Pentru a șterge răspunsurile, urmezi aceeași pași de mai sus.
Baftă!

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Intrebarile mele si alegi Sterge, vei primi pe email un mesaj pentru confirmarea stergerii.

| Esperança a răspuns:

Intri la Intrebarile mele adica aici http://www.TPU.ro/site-users/questions/ dai click pe butonul rosu "Sterge", apoi trebuie sa intri pe e-mail sa confirmi si gata.
La fel este si cu raspunsurile. Intri la "Raspunsurile mele" si faci la fel.
Bafta!

| allllexaaaa a răspuns (pentru Esperança):

Cum ai facut sa apara alea cu sterge, raporteaza si chestiile alea colorate ca au cand ma duc pe profilul meu si dau la raspunsuri nu imi apar.

| Esperança a răspuns (pentru allllexaaaa):

Daca dai la "Vizualizare profil" si intri la "Vezi raspunsurile" nu iti apare nimic.
Dar daca dai direct acolo pe banda aceea portocolaie la "Raspunsurile mele" atunci ar trebui sa iti apara sus "Editeaza raspuns" daca raspunsul e dat recent si jos "Sterge".
"Raporteaza" apare sub fiecare raspuns/intrebare scris mic cu albastru.
Daca ai ceva probleme sau nelamurir poti scrie pe Blog-ul site-ului http://www.TPU.ro/blog/ sau la Contact http://www.TPU.ro/contact
Sper ca te-am ajutat:)

| Esperança a răspuns (pentru Esperança):

Wow ce cuvant mi-a iesit laughing graba strica treaba
*PORTOCALIE

| allllexaaaa a răspuns (pentru Esperança):

Da, mersi