| lollipops a întrebat:

Noi de ce nu putem pune intrebari la categoriile noi: Dragobete si Valentine's day? Sau doar eu sunt cea care nu poate pune?

14 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Cele doua categorii sunt temporare si sunt parte dintr-un proiect. Doar noi putem posta intrebari acolo, ca parte a concursului Valentine's Day versus Dragobete.

Alexandra - TPU

| Robert_Constantin_Dragomir_1992 a răspuns (pentru TPU.ro):

Cum pot fi membru mai de aur al vostru?
Sa am un cont personalizat?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Robert_Constantin_Dragomir_1992):

Incerc sa raspund eu! Respectand regulile cumunitatii,dand raspunsuri folositoare,avand o activitate intensa!
Dand cele mai raspunsuri intr-o zi,si daca raspunsurile tale sunt folositoare,poti fi declarat,,campinul zilei '' si vei raspatit cu mult ravnitul tricou, iar sub profilul tau va scrie,, campionul zilei '', fapt va atrage,, simpatia '' multor utiliztori!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
doar adminii sunt in masura sa puna intrebari, dar daca ai o idee, poti trimite un mesaj prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Sunt doua categorii in care numai administratorii pot pune intrebari.

| Fatamuntilor a răspuns:

La aceste categorii doar adminii pot pune intrebari!

| lollipops explică (pentru Fatamuntilor):

Dar ei ce vor sa afle ma rog?

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru lollipops):

Pe alea cu smiley si grasu ala le-am inteles, le faceau reclama, dar categoriile astea doua nu prea le inteleg....adica ii doare pe admini undeva de ce faci tu cu jumatatea de valentines day. probabil pun si ei intrebari sa se afle in treaba, profita de moment, sa le creasca si lor traficul.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

...pai am inteles ca sunt niste premii la mijloc!

| EnciclopediaProstiei a răspuns (pentru Fatamuntilor):

A, deci e si reclama pentru magazinul ala prive boutique. ma si miram sa nu scoata TPU bani de valentines
e bine ca nu au dus-o asa la extrem cum au facut cu smiley...probabil nu au dat la fel de multi banuti, dar e si firesc, cine e cosmote si cine-i...prive boutique

| lollipops explică (pentru EnciclopediaProstiei):

"smiley si grasu ala"
rolling on the floor

| alexs99 a răspuns:

Doar adminii pot pune intrebari la cele 2 categorii, vezi mai multe detalii la link-ul:
http://www.tpu.ro/blog/?p=4523
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa le pui aici, eu am cateva trimise deja la Contact:
1. Daca ar fi sa-i faci iubitei un cadou in functie de IQ, ce cadou i-ai face?
2.Esti in parc, Smiley si Bartos se saruta pe o banca inzapezita? ce le zici?
3.In magazinul de bijuterii nu gasesti decat preturi cu 6 zerouri in sus.Tu n-ai decat 2 lei si un bon de masa.Ce faci?
4.O gasesti cu altul in pat de Sf. Valentin.Mergi mai departe cu relatia?

Yo le-am trimis, cred ca o sa apara curand, te sfatuiesti sa faci la fel.Bye.

| lollipops explică (pentru anonim_4396):

1. Daca Smiley si Bartos s-ar plimba cu barca sub clar de luna pe ce parte s-ar rasturna barca?
2. Daca pe iubit il cheama si Valentin ii iei cadou la dublu de Sf. Valentin? Ca doar catusele nu merg numai la o mana...
3. Daca iubitul vine de Ziua Indragostitilor cu un buchet de trandafiri intr-o mana si altul de orhidee in cealalta ce alegi? Intre noi fie vorba: eu intai il buzunaresc happy.
Abia astept sa vad ce raspunde lumea happy