| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
De ceva timp nu mai primesc puncte pe tpu.ro
Raspund l; a oracol si cand ma uit pe profil am acelasi numar de puncte.
Am raspuns si la intrebarile utilizatorilor dar imi ramane la profil acelasi numar de raspunsuri.
Ce se intampla?
E asa pentru ca "si-au luat liber" admini?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Adminii iau o pauză, se vor întoarce pe 7 Mai şi vor actualiza tot.
Citeşte aici,
http://www.tpu.ro/blog/?p=4155
Numai Bine.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil.

| TPU.ro a răspuns:

Punctajul se reactualizeaza in fiecare dimineata si nu a fost influentat de vacanta noastra.

Alexandra - TPU

| Clawd3lw a răspuns (pentru TPU.ro):

Ok big grin
Ar trebui sa fie pusa si aceasta intrebare la rubrica "intrebri frecvente".

caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat!
probleme la reactualizarea profilului nu au fost zilele astea, e posibil ca multe din raspunsurile tale sa fi fost sterse si asa punctajul stagneaza, adminii sunt in "minivacanta"
http://www.tpu.ro/blog/?p=4155
asa ca o sa le scrii dupa ce vor revenii.
Paste fericit:)

| Clawd3lw a răspuns (pentru caramela):

Mersi,dar sunt catolic happy

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu este din aceasta cauza, actualizarea raspunsurilor se face doar o data pe zi.

| Lizzu a răspuns:

Probabil site-ul are momente cand merge greoi, nici notificarile nu apar toate si la timp...

Probleme tehnice.

Răspuns utilizator avertizat
| Iubibilăă a răspuns:

Punctele se publica greu.
Asteapta cateva ore.
Pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

Asta este.
Nu ne ramane decat sa asteptam.
O zi frumoasa.